Značka, které důvěřují přední české porodnice E-shop Zaslat vzorek zdarma Přihlášení k odběru novinek

Fulltextové vyhledávání

Cizí měny

  • Česká koruna
  • Euro
  • Česká koruna
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > MonPeri pomáhá!

MonPeri pomáhá!Datum konání:
26.9.2015
Datum ukončení:
27.9.2015

MonPeri pomáhá!

Výrobky MonPeri nejsou jen pro miminka, ale mají široké spektrum použití!
O víkendu jsme jako ceny darovali vlhčené ubrousky a absorpční podložky vozíčkářům, hrajícím hokej na elektrických vozících (zvaný Powerchair Hockey). Na turnaji jsme pomáhali i fyzicky a moc jsme si to užili!

Powerchair Hockey je vhodný pro sportovce s nejtěžším tělesným postižením. V současné době se účastní světových či evropských šampionátů, 11 zemí.
V Praze na Třebešíně se v termínu 26. – 27. 9. 2015 konal 6. ročník mezinárodního turnaje Prague Powerchair open 2015. Pořadatelem byl spolek Flor-in, který v Praze organizuje turnaje ve florbale na elektrických vozících již od roku 2010. Letos se do sportovní haly VŠE Třebešín vydalo celkem osm týmů: pražský pořadatelský tým New Cavaliers, Red Dragons Praha, EWSC Jaguars Praha, SK Indians Plzeň, německý tým Ruhr Rollers, Zeka Rollers ze Švýcarska, A. S. D. Magic Torino přijel z Itálie a již několikanásobným účastníkem byl také tým Trouble Makers ze Slovinska.

Každý zúčastněný tým od naší společnosti MonPeri s.r.o. získal 12 balíčků vlhčených ubrousků a balení absorpčních podložek. Byl to báječný víkend plný sportu, zábavy a přátelství.
Už teď se těšíme na příště!

Váš tým MonPeri

 

Více fotografií  naleznete v galerii Prague tournament - MonPeri pomáhá!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.