Značka, které důvěřují přední české porodnice E-shop Zaslat vzorek zdarma Přihlášení k odběru novinek

Fulltextové vyhledávání

Cizí měny

  • Česká koruna
  • Euro
  • Česká koruna
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Nové MonPeri Pants XL(13-18kg)

Nové MonPeri Pants XL(13-18kg)Datum konání:
13.10.2017

MonPeri Pants XL 13-18kg

Využijte jedinečnou příležitost nakoupit plenky za akční cenu 150,-/balení

Jen tento víkend 14-15.10.2017 !

 

Neparfémované natahovací kalhotky MonPeri Pants jsou měkké jako bavlna. Čistý bílý design umožňuje nošení pod běžným dětským oblečením bez nežádoucího prosvítání.  Snadnou manipulaci zajistí pružné boční manžety, které nebrání dítěti v pohybu a zabrání úniku vlhkosti. Elastický pas kalhotek zabraňuje sesunutí a zároveň se dá při svlékání snadno roztrhnout. Indikátor vlhkosti napoví, kdy je čas na výměnu. O suchou pokožku dítěte se postará rovnoměrně rozložené super savé jádro.

Každý rodič určitě ocení praktický lepící proužek na zabalení použitých kalhotek.

Bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů

Vylepšený oxo-biodegradabilní obal.

 

pants.843.jpg             pants.840.jpg                   pants.844.jpg  

5 důvodů, proč používat natahovací kalhotky MonPeri Pants

loga-2.png

 

1. Žádné vyrážky!

Pokožka bez vyrážky je pro všechny rodiče důležitá.

Natahovací kalhotky MonPeri Pants jsou bez parfemace, nejsou běleny chlorem, ale horkým vzduchem, a tak nezpůsobují žádné vyrážky ani u citlivé pokožky.

2. Jednoduchá manipulace

Naučit dítě na nočník usnadní natahovací kalhotky MonPeri Pants, jako rodič nejlépe poznáte, kdy nastane ten správný čas učení. Manipulace s kalhotkami je stejně jednoduchá jako se spodním prádlem. Jemné elastické manžety zajistí, že z kalhotek neunikne žádná vlhkost. Manžety jsou pružné a nebrání dítěti v žádném pohybu. Pružný pas kalhotek zabraňuje sesunutí. Praktický pásek  pro zabalení použité plenky. Čistý bílý design - neprosvítá pod oblečením.

 pants návod.png

 

3. Ekologické složení plen

Natahovací kalhotky  MonPeri vyrábíme  bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů, ty u dětí způsobují velmi často alergie a astma.
Plenky nejsou  parfémované. Běleny jsou horkým vzduchem.
Nedráždí dětskou pokožku a zajistí tak vašemu dítěti klidný spánek.
Plenka je rozložitelná ze 70 %. 
Svými vlastnostmi splňují požadavky i těch nejnáročnějších maminek a miminek.
Složení :  netkané textilie, buničina, elasten (Creora), SAP (BASF) a LDPE.
Složení obal :  oxo-biodegradabilní  plast - (LDPE s přídavkem aditiva d2w ) 
Oxo-rozložitelné plasty jsou rozkládány prostřednictvím chemické oxidace. Rozklad může být iniciován prostřednictvím tepla, UV záření či mechanického napětí. d2w plast je stejně jako jiné polyetyleny hydrofóbní, což prakticky znemožňuje biologický rozklad. Avšak poté co je narušen oxidací, stane se postupně hydrofilním a tudíž i biologicky rozložitelný. Během biologického rozkladu je pak plast mineralizován na základní prvky a molekuly - především oxid uhličitý a vodu. Degradace je urychlena faktory jako je teplo, UV záření či mechanická zátěž.

 

 

4. Nový absorpční systém

Nový absorpční systém pomáhá vašemu děťátku uzamknout zápach a vlhkost a zachovat suchou pokožku dítěte. Stará se o to dostatečná vrstva buničiny, která se rozkládá po celé ploše plenky.  Kalhotky mají indikátor vlhkosti,  který vám napoví, kdy je čas kalhotky vyměnit.

5. Funkční složení

Kalhotky MonPeri Pants jsou tenké a měkké jako bavlna, spodní vrstva pomáhá  chránit vaše dítě, zatímco superabsorpční jádrorychle odvádí vlhkost pryč od citlivé pokožky vašeho dítěte. Jemné elastické manžety, se přizpůsobí a nebrání v pohybu. Speciální boční lemy obejmou nohy dítěte, a tak zabrání úniku obsahu a nežádoucím haváriím.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.