Vánoční úklid a přípravy s novorozencem

Předvánoční úklid a přípravy s novorozencem

 Čekají vás první Vánoce ve třech. Těšíte se jako malé děti, ale zároveň máte strach, jak to s malým miminkem zvládnete?

Máme pro vás pár rad a ta nejdůležitější zní HLAVNĚ KLID.

Pokud patříte k těm hospodyňkám, které si svátky bez vánočního úklidu, výzdoby a pečení cukroví neumí představit, je nutné si uvědomit, že to není oproti předchozím letům taková změna.

Teď máte doma malé miminko, které vyžaduje vaší péči a čas, ale dříve jste zas trávila většinu času v práci. Ve výsledku zjistíte, že času na přípravu máte víc, než jste měla předtím. Pokud miminko vyžaduje více pozornosti, poproste hlídací babičku o pomoc. Ona si užije chvilku s vnoučátkem a vy budete mít dostatek času na vše potřebné. 

V každém případě to s úklidem nepřehánějte, raději si užívejte jedinečné chvilky s miminkem a užívejte vánoční atmosféru .
Novorozenec Vánoce ještě příliš nevnímá, ale o to víc cítí, jakou náladu máte vy. Pokud jste nervózní a vystresovaná, tím spíš bude plačtivé a bude vyžadovat vaši pozornost.

Vánoce jsou především svátky klidu a pokud jsou to první Vánoce ve třech, jsou umytá okna a vyprané záclony to poslední na čem záleží.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení