Porodnice Tábor

tabor


NEMOCNICE TÁBOR, A.S.
Kpt. Jaroše 2000, 390 03 Tábor
gynekologie@nemta.cz

www.nemta.cz


KONTAKY

ambulance 381 605 362/363
oddělení 381 605 313
porodnice 381 605 321
kancelář 381 605 301

PRIMÁŘ - MUDr. Holub Jiří

VRCHNÍ SESTRA - Nutilová Jana

 

  • Oddělení porodnice (rizikové těhotenství, šestinedělí) disponuje 24 lůžky  (4 pokoje jednolůžkové, 10 pokojů dvoulůžkových)
  • 3 porodní sály všechny vybaveny porodní postelí BORCAD Ave, masážní vanou, sprchou, WC, relaxačním gymnastickým balónem, relaxačním vakem, kardiotokografy pro monitoraci (sledování) budoucího novorozence včetně fetálního pulzního oxymetru, vyhřívaným lůžkem pro novorozence, odsávačkou a dalšími pomůckami pro event. intenzivní resuscitační péči, sedací soupravou se stolkem pro doprovod, v předsálí k dispozici anesteziologický přístroj s ventilátorem, anesteziologický vozík s vybavením pro akutní péči a inkubátor

Informace o novorozeneckém oddělení nemocnice Tábor naleznete na stránkách dětského oddělení

Informace o předporodním kurzu probíhajícím v Nemocnici Tábor, a.s. naleznete na www.predporodni-kurzy-tabor.cz

Informace o kurzu Manipulace s novorozenci probíhajícím v Nemocnice Tábor a.s. naleznete na serveru  http://mimikurz.cz/

Velké množství užitečných informací o těhotenství, porodu i novorozenci naleznete na serveru www.porodnice.cz

Během návštěvy naší ambulance na porodnici při sepsání porodopisu obdržíte toto poučení, které je třeba spolu s dalšími pokyny a doporučeními znát a v rámci možností dodržovat. V případě jakýchkoliv nejasností nebo dalších dotazů Vám ochotně poskytnou radu porodní asistentky a lékaři naší ambulance pro těhotné.

Porod můžete očekávat každým dnem, a proto si v klidu přichystejte nezbytné věci a nenechte se ničím zaskočit. Máte dostatek času informovat i svého partnera o skutečnostech, které jste se z tohoto poučení dozvěděla. Těšíme se na Vás.

Tábor-1  Tábor-2