Porodnice Cheb

cheb

 


K Nemocnici 17, 350 02 Cheb

 +420 354 405 185

 http://www.nemcheb.cz

Gynekologicko - porodnické oddělení, Nemocnice Cheb, s.r.o.


 

Kontaktní údaje:

 

Zařízení: Gynekologicko - porodnické oddělení, Nemocnice Cheb, s.r.o.
Typ zařízení: privátní
Adresa: K Nemocnici 17, 350 02 Cheb
Kontakt: tel. 354 405 185 (gyn. por. odd.), www.nemcheb.cz

 

Služby před porodem:

 

Předporodní kurz pro rodičky (+cena) : ne

Předporodní kurz pro páry (+cena): Pro doprovod rodičky k porodu může porodnice připravit jednorázové informativní setkání o průběhu porodu, pokud o ně doprovod sám požádá.

 

Zvláštní služby: --

 

Podmínky k porodu:

 

Nutnost registrace rodičky během těhotenství:

Možný počet osob u porodu (+cena): 1 osoba/500,- - Kromě rodinných příslušníků a přátel to může být vybraná porodní asistentka nebo lékař, kteří patří k personálu porodnice. Doprovod může zůstat po celou dobu trvání porodu, tj. od příchodu na porodní sál až po jeho opuštění.

Možnost přítomnosti duly (+cena): ano

 

Služby při porodu:

 

Samostatná porodní místnost: ne (k dispozici samostatná předporodní místnost - porodní místnost pro 2 ženy částečně rozděleno zdí)

Počet samostatných porodních místností: - porodní místnost pro 2 ženy částečně rozděleno zdí ( počet samostatných předporodních místností - 3)

Vybavení porodní místnosti: Předporodní místnost - dva samostatné pokoje pro první dobu porodní. Na každém pokoji je porodnický balon, žíněnka, masážní pomůcky, sociální zařízení. Rodičky mají k dispozici vanu pro relaxaci v první době porodní.

Možnost spontánního porodu koncem pánevním: --

Kontrola ženy a dítěte během porodu – jakým způsobem, jak často: Fyziologický porod vede většinou lékař a porodní asistentka je mu k dispozici jako pomocnice. Celkově je přístup zdravotnického personálu spíše vyčkávací - personál pozoruje, kontroluje a vyhodnocuje průběh porodu, stav rodičky i dítěte a podporuje ženu v její samostatné práci.

Možnosti zvýšení komfortu a tišení bolestí během I. doby porodní (př. léky, aromaterapie,…+cena) – jaké:

Z nefarmakologických metod tlumení porodních bolestí porodnice poskytuje možnost využití sprchy, relaxačních pomůcek (balón, žebřiny, žíněnky) a poslechu hudby.

Epidurální a neuroplegickou analgezii personál bez lékařské indikace sám nenabízí, na žádost ženy ji však poskytne (epidurální analgezii po domluvě s ARO).

Volba porodní polohy: ano - Žena si při porodu může zvolit jinou než klasickou polohu vleže, pololeže, či polosedě na posteli bez připevněných nohou, a to na porodní stoličce.

Porod do vody: ne

Odběr pupečníkové krve (+cena): ano

Služby pro hendikepované: ne

Zvláštní služby:

Služby po porodu:

 

Možnost přímého kontaktu s dítětem ihned po porodu, na jak dlouho: Dítě je po porodu od matky odděleno na dobu kratší než 30min., z důvodu poporodních vyšetření. U nich může být přítomen i otec.

Služby a vybavení pro předčasně narozené děti – od jakého TT možný porod: ne

Možnost služeb psychologa (+cena): --

Poporodní cvičení, rehabilitace (+cena):

Laktační poradna (+cena): Porodnice dodržuje 7 z 10 bodů k úspěšnému kojení.

Počet pokojů – lůžek na pokoji: Na oddělení šestinedělí jsou 2 jednolůžkové nadstandardní, 3 dvoulůžkové a 3 trojlůžkové pokoje. Ve všech je k dispozici zařízení na koupání dítěte. Nadstandardní pokoje jsou navíc vybaveny WC, sprchou, lednicí, rychlovarnou konvicí, TV, rádiem, služebním mobilem a křesly.

Počet nadstandardních pokojů (+cena): 2 jednolůžkové nadstandardní - 290 Kč/den, 390 Kč/den (se sprchou)

Poskytnutí hygienických pomůcek, jakých: ano

Poskytnutí jednorázových dětských plen, jakých: ano

Zvláštní služby:Pozn. redakce: Uvedené informace byly převzaty z dotazníku, který vyplnil pověřený pracovník/pracovnice porodnice a za jejich obsah a pravdivost odpovídá porodnice.

© Text této stránky je chráněný copyrightem. Neradi to píšeme, ale na základě předchozích nedobrých zkušeností Vás prosíme, abyste při využívání informací z našeho webu vždy uváděli jako zdroj www.monperi.cz. Pokud chcete text nebo jeho části okopírovat, nejprve si vyžádejte náš písemný souhlas. Kontakt.

 

Fotogalerie