Porodnice Kladno

kladno

 


Oblastní nemocnice Kladno, a.s.,
nemocnice Středočeského kraje 
Vančurova 1548, 272 59 Kladno
 
Ústředna: +420 312 606 111
E-mail: info@nemk.cz

 


 

Personál oddělení

Primář oddělení: MUDr. Štěpán Urbánek  Tel.: 312 606 441, e-mail: stepan.urbanek@nemk.cz
Zástupce primáře: MUDr. Eva Shíbalová Tel.: 312 606 394, e-mail: eva.shibalova@nemk.cz
Vrchní sestra: Mgr. Kateřina Jeništová Tel.: 312 606 370, e-mail: katerina.jenistova@nemk.cz
Sekretariát oddělení: Kateřina Malá Tel.: 312 606 373, e-mail: katerina.mala@nemk.cz
Vedoucí lékař porodnice: MUDr. Hana Brádková  
Vedoucí lékař gynekologie: MUDr. Duc Nghia Nguyen        
Vedoucí lékař ambulantní části:      MUDr. Tomáš Rittstein  

Gynekologicko – porodnické oddělení nabízí ženám komplexní gynekologickou a porodnickou péči prováděnou v lůžkové i ambulantní části, na moderním porodním sále centrálních operačních sálech. Pracoviště je nositelem řady certifikátů vyjadřujících kvalitu a bezpečnost péče. Jako jedna z prvních v České republice získala kladenská nemocnice titul Baby friendly hospital, což je označení pro nemocnici, která podporuje přirozenou výživu dětí a plní 10 kroků k úspěšnému kojení.

Porodnice a perinatologické centrum

Zajišťujeme péči o fyziologická a patologická těhotenství od 32. týdne gravidity. Těhotné ženy, které se rozhodnou rodit v naší nemocnici, se k porodu NEMUSÍ předem registrovat.

Vedoucí lékařka:   MUDr. Hana Brádková 
Telefon na porodní sál:          312 606 827, 312 606 398 

V naší porodnici lze rodit přirozeně a přitom bezpečněvlídně a s respektem k individuálním potřebám rodičky i novorozence. Naše nemocnice jako jedna z prvních v republice získala titul Baby friendly hospital, což je označení pro nemocnici, která podporuje přirozenou výživu dětí a plní 10 kroků k úspěšnému kojení.

Porodní sál

Porodní sál patří po rekonstrukci k nejmodernějším v České republice. Jsme intermediálním centrem, což znamená, že u nás mohou rodit ženy již od 32. týdne gravidity

  • Disponujeme veškerým moderním technickým vybavením, čtyřmi oddělenými, nadstandardně vybavenými porodními místnostmi. 
  • Ke každé rodičce se snažíme přistupovat individuálně, respektujeme její přání, potřeby a představy o porodu s ohledem na zajištění bezpečnosti její a jejího nenarozeného dítěte.
  • Vítána je přítomnost doprovázející osoby (maximálně dvě). K porodu může rodičku doprovodit nejen otec dítěte, ale i jakákoliv blízká osoba.
  • Veškeré metody nefarmakologického (včetně akupunktury) či farmakologického (epidurální analgezie, Entonox..) tlumení bolesti jsou u nás samozřejmostí. 

Jako jedno z mála pracovišť nabízíme rodičkám a jejich doprovodu pocit porodu v domácím prostředí, k čemuž je možné využít náš porodní apartmán. Tato služba je zpoplatněna (viz ceník).

Součástí porodního sálu je operační sál a třílůžkový pokoj pro intenzivní péči a sledování maminek před porodem.

 

Získaná ocenění

Poskytované služby

 

Fotogalerie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení