Porodnice Trutnov

trutnov

 


M. Gorkého 77, 541 21 Trutnov

 +420 499 866 111

 http://www.nemtru.cz/oddeleni-ambulance/gynekologie-porodnice/porodnice

Gynekologicko - porodnické oddělení, Oblastní nemocnice Trutnov a.s.


 

Kontaktní údaje

Zařízení
Gynekologicko - porodnické oddělení, Oblastní nemocnice Trutnov a.s.
Typ zařízení
oblastní
Adresa
M. Gorkého 77, 541 21 Trutnov
Kontakt
tel. 499 866 111 (ústředna)
Primář
MUDr. Aleš Dlouhý, tel. 499 866 450 dlouhy.ales@nemtru.cz

Na tomto oddělení jsou dva klimatizované porodní sály. Z vybavení stojí za zmínku mimo jiné polohovací porodnické lůžko, relaxační míče a vaky, žíněnka nebo porodnická stolička.

Každý porodní sál má předporodní pokoj. Pokoje jsou plně vybaveny. Mají klimatizaci a vlastní sociální zázemí. Na pokojích se nachází TV, připojení k internetu, rádio s CD přehrávačem, žebřiny, závěsný šál, relaxační míče a vaky, žíněnka, aromalampa. Na jednom z pokojů se nachází i relaxační vířivá porodní vana. Pokoje jsou uzpůsobené pro pobyt matky s doprovodem. Samozřejmou součástí všech pokojů jsou i moderní přístroje, které slouží k lepšímu a kvalitnějšímu sledování stavu plodu i matky během celého porodu. Za zmínku stojí fetální oxymetrie nebo CTG s telemetrií, které umožňuje volný pohyb matky při monitorování ozev plodu .

Oddělení šestinedělí je vybaveno 12-ti pokoji. 9 pokojů je vybaveno pro matky s miminky (vanička, přebalovaní pult…). 3 pokoje jsou určeny pro těhotné. Pokoje jsou maximálně dvoulůžkové se sociálním zařízením. 2 pokoje jsou jednolůžkové a je zde i 1 pokoj nadstandardní. Na oddělení je k dispozici rychlovarná konvice, teplý čaj po celých 24hod, jídlo 4× za den, lednice pro maminky, čisté prádlo a vložky… Provádíme odběry pupečníkové krve – pro vlastní potřebu rodiček.

 

Fotogalerie

Zpět do obchodu