Neohodnoceno

MonPeri Bamboo M 5-9 kg- 21ks EKO dětské bambusové jednorázové plenky (velikost 3)

Bambusové jednorázové dětské EKO pleny ve velikosti M 5 - 9 kg . Přirozeně antibakteriální, neutralizují pachy, prodyšné a hypoalergenní. Hedvábně měkký a savý materiál v kombinaci s anatomickým střihem plenky, zajistí dětem pohodlí, pocit sucha a bezpečí.

 Slevové kupony nelze využít na megapacky, akční a zlevněné zboží

Skladem
Značka: Monperi
259 Kč –23 % 199 Kč 9 Kč / 1 ks
Kategorie: MonPeri Bamboo
Bamboo M web
Akce Tip
259 Kč –23 %

 

Proč bambusové vlákno? 

Bambus je nenáročná rostlina s extrémně krátkou dobou růstu. Jeho pěstování má nízký dopad na životní prostředí.

Jeho vlastnosti jsou výrazně lepší než u běžných materiálů používaných pro výrobu netkaných textilií.

Tkanina působí na dotek příjemným dojmem, zároveň má skvělé tepelně izolační vlastnosti. Textilie s bambusovým vláknem je díky jeho struktuře vysoce prodyšná a může tak přirozeně dýchat. Materiál je svými vlastnostmi srovnatelný se syntetickým, jeho absolutní výhodou je však přírodní původ, a tedy i lepší vhodnost pro lidské tělo, zejména pak pro alergiky.

Bambusové vlákno má až o 60% vyšší savost než třeba bavlna, obsahuje složku, která má přirozené antibakteriální vlastnosti, jenž tyto rostliny chrání před bakteriemi a plísněmi.  Přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70 % nežádoucích bakterií a tím zabraňuje vzniku nepříjemných zápachů.

 

Něco o bambusu

Bambus je stále zelený dřevnatý travní porost. Největší druhy mohou dorůstat délky až 35 metrů, je všestranně používaný již tisíce let. Jedná se o nejrychleji rostoucí dřeviny na světě. Existuje více než 1600 druhů. Vysoká míra růstu a skutečnost, že bambus může růst v různých klimatických podmínkách, z něj činí udržitelný a všestranný zdroj. Rychlost růstu je závratná, po vyrašení dosáhne bambus své plné výšky za pouhých osm až deset týdnů. Každý výhonek dosáhne dospělosti za tři až pět let. Bambus je tráva, a proto se po posekání regeneruje bez nutnosti opětovné výsadby, čímž se výrazně snižuje dopad na životní prostředí.

Rostliny bambusu fixují více CO2 a generují až o 35 % více kyslíku než stromy. Díky svému rychlému růstu, může bambus zpomalit odlesňování a poskytnout alternativní přírodní zdroj. Díky tomu, že není po sklizni bambusu nutná opětovná výsadba, snižuje se tak eroze půdy.

Bambus je v půdě biologicky odbouratelný mikroorganismy a slunečním světlem. Při pěstování se nepoužívají pesticidy ani hnojiva, obsahuje totiž látku zvanou „bamboo-kun“, antimikrobiální látku, která dává rostlině přirozenou odolnost vůči napadení škůdci a houbami.

 

MonPeri Bamboo jsou revoluční jednorázové dětské plenky. 

Bambus je přírodníobnovitelný, rychle rostoucí, 100 % biologicky rozložitelný materiál. Je přirozeně antibakteriální, prodyšný a hypoalergenní.

Má výborné termoregulační vlastnosti, díky kterým rychle odvádí teplo z vnitřku plenky a zabraňuje zapaření, minimalizuje tak riziko podráždění i u extrémně citlivé pokožky. 

Hedvábně měkký a savý materiál v kombinaci s anatomickým střihem plenky, zajistí dětem pohodlí, pocit sucha a bezpečí. 

Vnitřní jádro plenky obsahuje buničinu bez obsahu chloru s certifikátem TCF (totally chlorine free).

Pružný zadní lem plenky dokonale obepne tělo dítěte a eliminuje protékání v oblasti zad. 

MonPeri Bamboo jsou dermatologicky testované, 100 % bez vůněchloru a toxických, tělu škodlivých látek. 


Přírodní obnovitelné materiály použité k výrobě MonPeri Bamboo, se při vhodných podmínkách rozloží v řádech několika měsíců. Díky jedinečnému složení jsou šetrné k dětem i životnímu prostředí.

Klíčové vlastnosti MonPeri Bamboo  

* Jednorázové dětské bambusové pleny od české značky MonPeri

* 0% parfemace

* 0% chloru 

* Přirozeně antibakteriální, prodyšné a hypoalergenní

* Indikátor vlhkosti 

* Absorpční jádro uzavře vlhkost a zápach 

* 3D tvarující design

* Elastický zadní pas pro maximální pohodlí dítěte

* Pružné boční lemy kolem nožiček zabraňují protékání plenky

* Buničina pochází z šetrně obhospodařovaných lesů s certifikací (FSC)

 

Složení: bambusové vlákno, celulóza (TCF), PLA (bioplasika), SAP gel, netoxické lepidlo, elastan (creora)

 

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu