O důvod víc, proč vyrazit na Fresh Festival s dětmi

 

Přestože je hlavním tématem festivalu jídlo, pořadatelé čím dál více myslí i na ty nejmenší. I proto v rámci festivalu vznikla spolupráce s námi. Na co se díky ní můžete jako návštěvníci festivalu těšit a proč se stal Beko Fresh Festival ideální událostí, kam vyrazit s dětmi? Na to jsme se zeptali Petra Jiráska za Beko Fresh Festival a naší Natálie Heinrichové za MonPeri

 

Beko Fresh Festival s hlavní hvězdou Zdeňkem Pohlreichem patří mezi tradiční gastro festivaly, které si vybudovaly mezi návštěvníky velkou oblíbenost. Letos nás čeká již devátý ročník. Přestože je hlavním tématem festivalu jídlo, pořadatelé čím dál více myslí i na ty nejmenší. I proto v rámci festivalu vznikla spolupráce s námi. Na co se díky ní můžete jako návštěvníci festivalu těšit a proč se stal Beko Fresh Festival ideální událostí, kam vyrazit s dětmi? Na to jsme se zeptali Petra Jiráska za Beko Fresh Festival a naší Natálie Heinrichové za MonPeri.

 

Letošní Beko Fresh Festival je za dveřmi. Na jaké nejzásadnější novinky se můžeme těšit v letošním ročníku?

 

Petr Jirásek (Fresh Festival):

Letošní ročník jsme obohatili zejména o nové zóny. Přestože se jedná zejména o festival jídla, prostor dostaly i další odvětví a více jsme se tentokrát zaměřili také na děti. Pro dospělé jsme přichystali pivní, vinařskou, coffee nebo barovou zónu.

 

Děti se mohou těšit na velkou dětskou zónu od nejmenších až po školáky. Pro ty nejmenší máme MonPeri Baby zónu. Na Haribo miniworkshop stagi naučíme děti připravit svačinku či ozdobit cupcake a Raiffeisenbank dětský koutek nabídne dětem oblíbené atrakce a také vystoupení kouzelníka.

 

 

Beko Fresh Festival se stává více festivalem pro děti. To souvisí i se spoluprací s MonPeri. V čem přesně tkví vaše vzájemná spolupráce?

 

Petr Jirásek (Fresh Festival):

Rozhodli poskytnout zázemí i těm nejmenším a vytvořit velkou dětskou zónu. V tom nám pomáhá také MonPeri se svou Baby zónou pro miminka a batolata. Tam mohou rodiče s dětmi využít prostor pro kojení, krmení nebo přebalování.

 

Natálie Heinrichová (MonPeri):

Každá maminka i tatínek zejména kojenců a batolat potřebuje na takovéto akci zázemí, jinak by se zde nemohli zdržet déle než pár hodin. Proto na základě naší spolupráce na Beko Fresh Festivalu najdete i letos MonPeri Baby zónu pro ty nejmenší. Zóna pro rodiče a jejich děti je v rámci festivalu samozřejmě zdarma.

 

 

Zázemí pro děti se objevilo na Beko Fresh Festivalu i v předchozích ročnících. Co všechno najdou nově maminky a tatínci s dětmi v MonPeri Baby zóně a proč by letos měli přijít?

 

Natálie Heinrichová (MonPeri):

Naše MonPeri Baby zóna je určena především pro kojence a batolata a samozřejmě jejich rodiče. Maminky tam mohou své děti kojit, krmit, přebalovat a samozřejmě také si tam mohou všichni společně odpočinout. K dispozici budou mít 4 až 6 míst pro přebalování, mikrovlnou troubu pro ohřev jídla, židličky, stolky a také místo k odpočinku.

 

Přichystali jsme pro vás rovněž zpestření v podobě oblíbeného závodu batolat v lezení. Kromě toho můžete při přebalování vyzkoušet zdarma naše ekologicky šetrné dětské plenky a ubrousky MonPeri. Naše Baby zóna je zkrátka místem, kam si mohou rodiče s dětmi odskočit od ruchu festivalu a poskytnout jim potřebnou péči, odreagovat se a dopřát si trochu relaxu.

 

 

Co vás vedlo k tomu, že se letos zaměřujete více na děti?

 

Petr Jirásek (Fresh Festival):

Jsme si vědomi toho, že festival navštěvuje mimo jiné spousta rodičů s dětmi. I na základě jejich ohlasů z posledních ročníků jsme se rozhodli vyjít jim více vstříc. Díky pořádnému zázemí totiž mohou rodiče s dětmi strávit na festivalu více času. Nemusí tak mít starosti s tím, kde děti přebalí, nakrmí a tak dále.

 

Rovněž je naším cílem, aby se návštěva festivalu stala opravdovým zážitkem nejen pro rodiče, ale i pro samotné děti. Když se zabaví děti, rodiče mají pak méně starostí a festival si více užijí.

 

 

Festival se letos koná ve třech městech, v Plzni (18.-19.5. 2019), Liberci (24.-25.5. 2019) a Pardubicích (15.-16.6. 2019). Bude všude program stejný?

 

Petr Jirásek (Fresh Festival):

Program na jednotlivých festivalech bude velice podobný. Lišit se budou pouze drobnosti. Zóny zůstávají jednotné pro všechna města.

 

Natálie Heinrichová (MonPeri):

Naše zázemí pro rodiče a děti bude ve všech městech samozřejmě stejné.

 

 

Kromě klasického nákupu vstupenek jste se rozhodli potěšit návštěvníky ve všech třech městech soutěžemi o lístky. Můžete nám soutěž přiblížit?

 

Petr Jirásek (Fresh Festival):

V letošním roce jsme se rozhodli v rámci spolupráce s MonPeri poskytnout několik vstupenek zejména pro rodiče a jejich děti. Soutěžit můžete o vstupenky a workshopy například v čele se Zdeňkem Pohlreichem na všechny tři festivaly, které letos pořádáme.

 

Natálie Heinrichová (MonPeri):

Přesně tak. Soutěže budou celkem tři a budou probíhat postupně před každým festivalem. Soutěžit můžete vždy o vybraný workshop a o 2 vstupenky k tomu. Soutěž bude probíhat na naší facebookové stránce MonPeri. První soutěž o vstupenky na Beko Fresh Festival v Plzni začíná již 13. května. Doporučujeme vám proto sledovat naši stránku, aby vám nic neuniklo.

Zpět do obchodu