Vyhrajte vstupenky na Fresh Festival a degustační menu

 

Milujete jídlo? Kdo ne?! A máte děti? Pak na letošním Beko Fresh Festivalu nesmíte chybět. Můžete se totiž těšit na velkou dětskou zónu. Pro pár šťastlivců tu máme soutěž o vstupenky zdarma a pro ty nejšťastnější pak i degustační menu. Ušetřené peníze za vstupné tak můžete využít na další chod a uspokojení svých chuťových buněk. Protože letos to bude rozhodně stát za to.

 

A co děti? I ty mají na festivalu své místo

 

Letos jsme na festivalu připravili speciální MonPeri Baby zónu, abychom umožnili maminkám, tatínkům a jejich dětem pořádné zázemí. Najdete tam vždy 4 až 6 míst pro přebalování, mikrovlnou troubu, židličky, stolečky a také místo pro odpočinek.

 

Celá dětská zóna slouží tak pro maminky s miminky pro přebalení a nakrmení i pro větší děti až po školáky. V dětské zóně totiž najdete i spoustu dalších atrakcí, které si vaše děti rozhodně užijí. V Baby zóně jsme se rozhodli uspořádat také závod batolat. Jaké další novinky vás na Beko Fresh Festivalu čekají, se dozvíte v rozhovoru s Petrem Jiráskem a Natálií Heinrichovou.

 

3 města, 3 soutěže

 

Fresh Festival již každoročně probíhá ve více městech. Letos padla volba na již tradiční Plzeň (18.-19. 5. 2019), Liberec (24.-25. 5. 2019) a Pardubice (15.-16. 6. 2019). Pro každé město jsme připravili samostatnou soutěž, abyste si mohli vybrat město, které se chystáte navštívit.

 

A o co soutěžíme?

  • Plzeň – sobota 18.5. od 14:30 h – 1 workshop se Zdeňkem Pohlreichem + 2 vstupenky na festival
  • Liberec – pátek 24.5. od 17:30 h – 1 workshop s Lukášem Hejlíkem + 2 vstupenky na festival
  • Pardubice – sobota 15.6. od 14:30 h – 1 workshop se Zdeňkem Pohlreichem + 2 vstupenky na festival

 

Kde a kdy soutěž probíhá

 

Jelikož se v každém městě koná festival v jiný termín, budou i soutěže probíhat odlišných termínech, a to:

  • Plzeň – start soutěže 13. 5. 2019, vyhlášení 16. 5. 2019
  • Liberec – start soutěže 20. 5. 2019, vyhlášení 22. 5. 2019
  • Pardubice – start soutěže 10. 6. 2019, vyhlášení 13. 6. 2019

 

Soutěžit můžete na našem Facebooku MonPeri. Výherce od nás obdrží PDF vstupenku na svůj e-mail a také ho zapíšeme na guest list vybraného festivalu.

 

Pravidla soutěže budou velmi jednoduchá a zúčastnit se může opravdu každý. Tak si soutěž nenechte ujít a sledujte naši stránku MonPeri.


Video o nové dětské zóně najdete zde: - Představení novinek, Beko Fresh festival 2019

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení