Porodnice Neratovice

neratovice

 


Nemocnice Neratovice

Alšova, 462, 277 11 Neratovice

porodniceneratovice@mediterra.cz

Gynekologicko-porodnické oddělení se nachází na 4NP.

Gynekologická ambulance a ambulance PREMIUM  se nachází na 2NP.

 

KONTAKTY

Primář oddělení - MUDr. Daniel Driák, PhD. 
tel.: +420 315 637 306
primar.gynekologie.ner@mediterra.cz

Vrchní sestra oddělení - Monika Kalinová
tel.: 731 553 704

vrchni.gynekologie.ner@mediterra.cz

  • PROHLÍDKA PORODNICE

    Před tím, než se zaregistrujete k porodu v naší porodnici Neratovice, doporučujeme Vám, abyste osobně navštívila naší porodnici a byla si tak jistá, že u nás naleznete přesně to, co potřebujete a chcete.

 

REGISTRACE K PORODU

Registrace k porodu by měla proběhnout nejlépe během 14. týdne těhotenství a nejpozději mezi 28. – 30. týdnem těhotenství. Registraci můžete provést jak pomocí emailu, tak webového formuláře.

 

ONLINE PORADNA

V rámci online poradny se můžete dozvědět to nejdůležitější například o přirozeném porodu v porodnici a též nám sdělit Vaše porodní přání. Součástí jsou také online předporodní kurzy a informace, co si s sebou sbalit do porodnice.

 

PŘED PŘÍCHODEM DO PORODNICE

Do porodnice je potřeba si sbalit nejrůznější věci, jako například dokumenty, doklady, hygienické potřeba a mnoho dalšího. Proto, abyste na nic nezapomněly, jste pro Vás připravili seznam všech důležitých věcí, které si s sebou přinést.

 

POROD

Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim porodním přáním a požadavkům, které se týkají samotného porodu, a pevně věříme, že každá maminka si u nás najde přesně to, co hledá. Dále se můžete dočíst o tom, jak právě samotný porod u nás probíhá.

 

POPORODNÍ PÉČE

Velmi klíčovým momentem po porodu je bonding a samopřisátí, které se snažíme maximálně podporovat, proto u nás věnujeme po fyziologickém porodu bez komplikací určitý čas pouze mamince a jejímu novorozenci.

 

Zpět do obchodu