Porodnice Uherské Hradiště

 

Poskytuje komplexní ambulantní péči v odborných ambulancích a komfortní léčbu za hospitalizace na moderně a pohodlně vybaveném lůžkovém oddělení.

Kontakt / umístění

Primářka

MUDr. Soňa Pánková
572 529 501
pankova@nemuh.cz

Vedoucí staniční sestra

Eva Šilerová
572 529 502
silerova@nemuh.cz

Zástupce primáře

MUDr. Martina Píšťková
pistekm@nemuh.cz

Budova A.

V přízemí budovy se nachází ambulantní část, operační trakt a lůžkové oddělení G. V prvním patře budovy je umístěn porodní sál, sál pro císařské řezy, dále je zde umístěno oddělení šestinedělí a novorozenecké oddělení.

Mapka nemocnice

Hospitalizace                                                                           

Podrobná charakteristika

Porodnicko gynekologické oddělení funguje v běžném provozu, bez omezení. Maminky se nemusí obávat návštěvy porodnice v Uherskohradišťské nemocnici. Tatínci mohou stále k porodu. Návštěvy na oddělení šestinedělí jsou povoleny zákonnému zástupci novorozence po dobu 30 min.

Porodnicko gynekologické oddělení je jedno z největších oddělení v Uherskohradišťské nemocnici. Klientkám s gynekologickými potížemi poskytuje komplexní ambulantní péči v odborných ambulancích a komfortní léčbu za hospitalizace na moderně a pohodlně vybaveném lůžkovém oddělení. V případě, kdy je potřeba k vyřešení zdravotního problému přistoupit k operační léčbě, mohou se klientky spolehnout na zkušený operační tým a na špičkové přístrojové zázemí moderně vybaveného gynekologického operačního sálu. Těhotným ženám nabízí oddělení porod v moderní porodnici, kde se snoubí profesionalita zdravotníků a jistota zázemí komplexního zdravotnického zařízení s domácí atmosférou a citlivou péčí. Všechny části oddělení jsou od roku 2008 umístěny společně v nově postaveném nejmodernějším pavilonu nemocnice.

 

Prohlídka oddělení

                   

 


                   

 

 

                   

                                                                     

                   

Zpět do obchodu