Porodnice Uherské Hradiště

 

Poskytuje komplexní ambulantní péči v odborných ambulancích a komfortní léčbu za hospitalizace na moderně a pohodlně vybaveném lůžkovém oddělení.

Kontakt / umístění

Primářka

MUDr. Soňa Pánková
572 529 501
pankova@nemuh.cz

Vedoucí staniční sestra

Eva Šilerová
572 529 502
silerova@nemuh.cz

Zástupce primáře

MUDr. Martina Píšťková
pistekm@nemuh.cz

Budova A.

V přízemí budovy se nachází ambulantní část, operační trakt a lůžkové oddělení G. V prvním patře budovy je umístěn porodní sál, sál pro císařské řezy, dále je zde umístěno oddělení šestinedělí a novorozenecké oddělení.

Mapka nemocnice

Hospitalizace                                                                           

Podrobná charakteristika

Porodnicko gynekologické oddělení funguje v běžném provozu, bez omezení. Maminky se nemusí obávat návštěvy porodnice v Uherskohradišťské nemocnici. Tatínci mohou stále k porodu. Návštěvy na oddělení šestinedělí jsou povoleny zákonnému zástupci novorozence po dobu 30 min.

Porodnicko gynekologické oddělení je jedno z největších oddělení v Uherskohradišťské nemocnici. Klientkám s gynekologickými potížemi poskytuje komplexní ambulantní péči v odborných ambulancích a komfortní léčbu za hospitalizace na moderně a pohodlně vybaveném lůžkovém oddělení. V případě, kdy je potřeba k vyřešení zdravotního problému přistoupit k operační léčbě, mohou se klientky spolehnout na zkušený operační tým a na špičkové přístrojové zázemí moderně vybaveného gynekologického operačního sálu. Těhotným ženám nabízí oddělení porod v moderní porodnici, kde se snoubí profesionalita zdravotníků a jistota zázemí komplexního zdravotnického zařízení s domácí atmosférou a citlivou péčí. Všechny části oddělení jsou od roku 2008 umístěny společně v nově postaveném nejmodernějším pavilonu nemocnice.

 

Prohlídka oddělení

                   

 


                   

 

 

                   

                                                                     

                   

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení