Porodnice Jablonec nad Nisou

jablonec-nadnisou

 


Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Nemocniční 4446/15
466 01 Jablonec nad Nisou


Kontaktní údaje

 


 

MUDr. Bohumil Svoboda
Primář

MUDr. Bohumil Svoboda

tel.: 483 345 500
 
Bc. Hana Appeltová, obrázek se otevře v novém okně
Vrchní sestra

Bc. Hana Appeltová

tel.: 483 345 501

Gynekologicko - porodnické oddělení

Gynekologicko porodnické oddělení se do nových prostor přestěhovalo ze staré porodnice v květnu 2002. Moderně zařízena je lůžková část, porodní boxy i ambulance. Součástí porodnice je moderní operační sál pro porody císařským řezem. Oddělení spoupracuje také s centrem asistované reprodukce Pronatal Praha.

 

Porodnictví

  • péče o rizikové a fyziologické těhotenství
  • porody klasické i alternativní (na speciální porodnické stoličce, bez nástřihu, s možností využití relaxační hudby, aromaterapie, gymnast.míčů...) ve spolupráci s anesteziology nabízíme také porod v epidurální analgézii - tzv. "bezbolestný porod"
  • předporodní příprava - kurzy pro budoucí maminky, seznámení s porodnickým oddělením a průběhem hospitalizace při spontánním i operativním porodu.

Lůžkové oddělení

Lůžková část gynekologicko porodnického oddělení má 37 lůžek a skládá se ze dvou části, které jsou spojeny společnou vstupní halou. V levé části jsou tři klimatizované porodní boxy s vlastním sociálním zařízením, televizí, radiomagnetofonem, porodní vanou a balony, klimatizovaný operační sál, lékařský pokoj, příjem rodiček (vyšetřovna, USG, CTG), 5 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje (nadstandard) a WC pro návštěvy. V pravé části je umístněno gynekologické oddělení se 4 třílůžkovými pokoji a oddělení šestinedělí (kterého součástí je i novorozenecké oddělení) se 6 dvoulůžkovými pokoji, 1 jednolůžkovým pokojem s místností pro rodinného příslušníka (nadstandard). Na těchto pokojích je 100% rooming-in systém (matka je na pokoji s novorozencem). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, ledničku, telefon (jen pro příchozí hovory). Ve vstupní hale před oddělením je automat na kávu a nealkoholické nápoje.

Telefonní spojení:

Sesterna gynekologie

483 345 505

Sesterna porodnice

483 345 504

Sesterna novorozenci

483 345 516

 

Porodnictví

  • péče o rizikové a fyziologické těhotenství
  • porody klasické i alternativní ( na speciální porodnické stoličce, bez nástřihu, využití relaxační hudby, hydroterapie, aromaterapie, gymnast.míčů...)
  • možnost inhalační analgezie během porodu
  • ve spolupráci s anesteziology nabízíme také porod v epidurální analgézii - tzv. "bezbolestný porod" a i další nadstandardní služby
  • předporodní příprava - kurzy pro budoucí maminky, školení tatínků

Rodinný příslušník je u porodu na našem oddělení přítomen více jak v polovině případů.

 

Podrobné info zde

 

Fotogalerie