Porodnice Jablonec nad Nisou

jablonec-nadnisou

 


Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Nemocniční 4446/15
466 01 Jablonec nad Nisou


Kontaktní údaje

 


 

MUDr. Bohumil Svoboda
Primář

MUDr. Bohumil Svoboda

tel.: 483 345 500
 
Bc. Hana Appeltová, obrázek se otevře v novém okně
Vrchní sestra

Bc. Hana Appeltová

tel.: 483 345 501

Gynekologicko - porodnické oddělení

Gynekologicko porodnické oddělení se do nových prostor přestěhovalo ze staré porodnice v květnu 2002. Moderně zařízena je lůžková část, porodní boxy i ambulance. Součástí porodnice je moderní operační sál pro porody císařským řezem. Oddělení spoupracuje také s centrem asistované reprodukce Pronatal Praha.

 

Porodnictví

  • péče o rizikové a fyziologické těhotenství
  • porody klasické i alternativní (na speciální porodnické stoličce, bez nástřihu, s možností využití relaxační hudby, aromaterapie, gymnast.míčů...) ve spolupráci s anesteziology nabízíme také porod v epidurální analgézii - tzv. "bezbolestný porod"
  • předporodní příprava - kurzy pro budoucí maminky, seznámení s porodnickým oddělením a průběhem hospitalizace při spontánním i operativním porodu.

Lůžkové oddělení

Lůžková část gynekologicko porodnického oddělení má 37 lůžek a skládá se ze dvou části, které jsou spojeny společnou vstupní halou. V levé části jsou tři klimatizované porodní boxy s vlastním sociálním zařízením, televizí, radiomagnetofonem, porodní vanou a balony, klimatizovaný operační sál, lékařský pokoj, příjem rodiček (vyšetřovna, USG, CTG), 5 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje (nadstandard) a WC pro návštěvy. V pravé části je umístněno gynekologické oddělení se 4 třílůžkovými pokoji a oddělení šestinedělí (kterého součástí je i novorozenecké oddělení) se 6 dvoulůžkovými pokoji, 1 jednolůžkovým pokojem s místností pro rodinného příslušníka (nadstandard). Na těchto pokojích je 100% rooming-in systém (matka je na pokoji s novorozencem). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, ledničku, telefon (jen pro příchozí hovory). Ve vstupní hale před oddělením je automat na kávu a nealkoholické nápoje.

Telefonní spojení:

Sesterna gynekologie

483 345 505

Sesterna porodnice

483 345 504

Sesterna novorozenci

483 345 516

 

Porodnictví

  • péče o rizikové a fyziologické těhotenství
  • porody klasické i alternativní ( na speciální porodnické stoličce, bez nástřihu, využití relaxační hudby, hydroterapie, aromaterapie, gymnast.míčů...)
  • možnost inhalační analgezie během porodu
  • ve spolupráci s anesteziology nabízíme také porod v epidurální analgézii - tzv. "bezbolestný porod" a i další nadstandardní služby
  • předporodní příprava - kurzy pro budoucí maminky, školení tatínků

Rodinný příslušník je u porodu na našem oddělení přítomen více jak v polovině případů.

 

Podrobné info zde

 

Fotogalerie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení